• Uzdrowiciel
JAGODA KACZOREK Czeladnik bioenergoterapii
Opis

Dzień dobry ♡

Rodzimy się żeby przejść swoją drogę, najlepiej jak potrafimy. Gdy jesteśmy tego świadomi, mamy cele, pasje i marzenia to łatwiej się żyje. Po prostu płyniemy radując się każdą chwilą, ucząc się każdego dnia, aby być lepszym człowiekiem i przekazując wszystko, co mamy najlepszego światu. Życie różnie się układa. Czasami bywa tak, że człowiek musi sięgnąć dna, aby móc pójść do przodu. Rozwój naszego życia i szczęścia zależy od nas samych oraz tego czy chcemy zmian. Należy pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swój sens. Co ma być to będzie, a będzie dobrze.  

Postawienie na siebie to pierwszy krok do wprowadzenia zmian w sobie i swoim życiu. Wystarczy chcieć i działać, a rezultaty zaczną się pojawiać w mgnieniu oka. Początki bywają trudne, ale z doświadczenia wiem, że warto, bo zrobiłam ten pierwszy krok parę lat temu. Jestem samoukiem, ale na mojej drodze pojawiały się osoby, które pomagały mi piąć się ku Górze i robią to nadal. Ja dostałam wsparcie i podaję je dalej, bo chcę, żeby każdy człowiek był zdrowy i szczęśliwy.

Czuję i widzę dużo więcej niż zwykły człowiek. W listopadzie 2020r. uzyskałam tytuł czeladniczy w zawodzie Bioenergoterapeuta, nr świadectwa czeladniczego 45842/2020, a swoje umiejętności rozwijam w Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko, którą każdemu polecam ♡  

Idę drogą dobra, prawdy i miłości. Jestem wstanie Ci pomóc mieć dobre i szczęśliwe życie. Nie możesz sobie poradzić w życiu, a wierzysz w moje dobre intencje, zadzwoń do mnie, a pomogę Ci, poprzez działanie uzdrawiające, które obejmuje:

  • oczyszczenie człowieka oraz całej jego przestrzeni z wszelkich zaburzeń energetycznych i negatywnego promieniowania,
  • uwolnienie od klątw, opętań, nawiedzeń i wpływu innych ludzi,
  • uzdrawianie ciała fizycznego,
  • poprawę stanu psychicznego, samopoczucia i harmonii,
  • ustawienie ścieżek losu i polepszeniu jakości życia,
  • zwiększenie wpływu na realizację celów zawodowych lub osobistych,
  • naprawę relacji biznesowych, rodzinnych i partnerskich,
  • wsparcie duchowe.
Usługa bioenergoterapii - konsultacja telefoniczna (od poniedziałku do soboty) lub konsultacja osobista (raz w miesiącu) przy ul. Twardej 44 w Warszawie:

odczyty wraz z działaniami w całym spektrum istoty ludzkiej to koszt 100 zł od osoby.

Płatność przed konsultacją przelewem.

Dane do przelewu:

Anioł nie Kobieta Jagoda Kaczorek Bioenergoterapia

Ing Bank Śląski numer konta bankowego: 78 1050 1025 1000 0097 3643 7899
 
Dane do przelewu zagranicznego

IBAN: PL 78 1050 1025 1000 0097 3643 7899
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
 
W tytule proszę wpisać: Usługa bioenergoterapii dla imię i nazwisko osoby, której usługa dotyczy
 

Zapisy pod numerem telefonu +48 509 834 834
Zapraszam Cię na moją stronę na Facebooku https://www.facebook.com/aniolniekobietajagodakaczorekbioenergoterapia/

Wiedz, że spotkanie każdego człowieka ma swój cel. Czasami odkrywamy go po wielu latach. Wierz, ufaj i działaj. Uśmiechaj się, ponieważ z uśmiechem na twarzy i w sercu łatwiej się żyje, i wtedy masz wsparcie ze wszystkich stron. Niech zdrowie, dobro, radość i MIŁOŚĆ, wypełnią Ciebie i całe Twoje życie.

Życzę Ci pięknego dnia ♡

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela