• Uzdrowiciel
JAGODA KACZOREK Czeladnik bioenergoterapii
Opis

Dzień dobry ♡

 
Każda osoba została stworzona do bycia szczęśliwym człowiekiem. Gdy jest tego świadoma, ma cele, pasje i marzenia to dużo łatwiej jej się żyje. Po prostu płynie radując się każdą chwilą, doświadczając życia każdego dnia, doskonaląc się, aby być lepszym człowiekiem i przekazując całemu światu wszystko to, co ma najlepsze.
 
Życie różnie się układa. Czasami bywa tak, że człowiek musi sięgnąć dna, aby móc pójść do przodu. Należy pamiętać, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swój sens. Co ma być to będzie, a będzie dobrze.  
 
Postawienie na siebie to pierwszy krok do wprowadzenia zmian w sobie i swoim życiu. Wystarczy chcieć i działać, a rezultaty zaczną się pojawiać w mgnieniu oka. Początki bywają trudne, ale z doświadczenia wiem, że warto, bo zrobiłam ten pierwszy krok parę lat temu. Jestem samoukiem, ale na mojej drodze pojawiały się osoby, które pomagały mi piąć się ku Górze. Ja dostałam wsparcie i podaję je dalej, bo chcę, żeby każdy człowiek był zdrowy i szczęśliwy.
 
Czuję i widzę dużo więcej niż zwykły człowiek. W listopadzie 2020r. uzyskałam tytuł czeladniczy w zawodzie Bioenergoterapeuta, a swoje umiejętności rozwijam w Akademii Wiedzy Duchowej Zbigniewa Jana Popko, którą każdemu polecam ♡  
 
Jestem w stanie Ci pomóc mieć dobre i szczęśliwe życie. Nie możesz sobie poradzić w życiu, a wierzysz w moje dobre intencje, zadzwoń do mnie, a pomogę Ci, poprzez działanie uzdrawiające, które obejmuje m.in. oczyszczenie człowieka oraz całej jego przestrzeni z wszelkich zaburzeń energetycznych i negatywnego promieniowania, uwolnienie od klątw, opętań, nawiedzeń i wpływu innych ludzi, uzdrawianie ciała fizycznego, poprawę stanu psychicznego, samopoczucia i harmonii, ustawienie ścieżek losu oraz wsparcie duchowe. 
 
Konsultacji telefonicznych udzielam codziennie, a konsultacji osobistych przy ul. Twardej 44 w Warszawie, w określonych dniach i godzinach, po więcej informacji, jak i do zapisów, zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 509 834 834.
 
Zapraszam Cię również na moją stronę na Facebooku https://www.facebook.com/aniolniekobietajagodakaczorekbioenergoterapia/ , gdzie znajdziesz dobre słowo i wskazówki, jak radzić sobie w życiu.
 
I jeszcze jedno - wiedz, że spotkanie każdego człowieka ma swój cel. Czasami człowiek odkrywa go po wielu latach. Wierz, ufaj i działaj. Uśmiechaj się, ponieważ z uśmiechem na twarzy i w sercu łatwiej się żyje i wtedy ma się wsparcie całego świata. Żyj swoim życiem i wiedz, że bycie w stanie szczęścia zawsze przyciąga szczęście. Niech zdrowie, dobro, radość i MIŁOŚĆ, wypełnią Ciebie i całe Twoje życie.
 
Życzę Ci pięknego dnia ♡
 

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela