• Uzdrowiciel
TADEUSZ CHOJECKI Mistrz bioenergoterapii
Opis
Witam Cię drogi czytelniku… Jestem Tadeusz, Twój szczery przyjaciel, który jak tylko zechcesz, może służyć Ci pomocą w odzyskaniu zdrowia, w przywróceniu radości życia, w odkryciu wewnętrznych pasji oraz osiągnięciu życiowych celów.
Od dziecka interesowałem się elektroniką i filozofią. Te nie mające ze sobą wiele wspólnego dziedziny doprowadziły mnie w życiu do wyuczenia się dwóch zawodów, które od dawna z pasją wykonuję: uczę młodzież szkolną zawodu technik elektronik, oraz zajmuję się niekonwencjonalnymi metodami uzdrawiania – jestem mistrzem bioenergoterapii.
 
W obu zawodach stawiam na praktykę, przy czym jeśli chodzi o elektronikę byłem samoukiem, który skończył studia, by móc uczyć w szkole zawodu. Natomiast w kwestii uzdrawiania jestem uczniem znanego mistyka, Zbigniewa Jana Popko, który specjalizuje się w uzdrawianiu duchowym, dzięki czemu mogłem przewartościować całe swoje życie, by rozwijając się duchowo, doświadczać stanów: radości, harmonii, przyjaźni, miłości i spełnienia, które razem prowadzą do szczęścia. Było to dla mnie o tyle ważne, gdyż aby komuś pomóc skutecznie w jego życiu, trzeba najpierw nauczyć się mechanizmów prowadzących do własnego szczęścia, w myśl starej sentencji „medice, cura te ipsum” (lekarzu ulecz się sam).
 
Dzięki naukom Zbigniewa Jana Popko stale pracuję nad tym, żeby być coraz lepszym człowiekiem i skuteczniej pomagać innym w drodze do odkrycia prawdziwego siebie, odtworzenia własnej Mocy oraz zaktywizowania Światła, które jest w każdym z nas.
 
Zapraszam na konsultacje (telefoniczne lub osobiste), podczas których:
 
  • oczyszczam człowieka oraz całą jego przestrzeni z wszelkich zaburzeń energetycznych i negatywnego promieniowania, w tym żył i cieków wodnych;
  • inicjuję procesy zdrowienia;
  • uwalniam od klątw, uroków, opętań, nawiedzeń, nałogów i szkodliwego wpływu energii innych ludzi;
  • naprawiam relacje z ludźmi oraz pomagam rozwiązać problemy emocjonalne, rodzinne, miłosne, zawodowe i zdrowotne;
  • uczę każdego, jak może samemu się uzdrawiać, wykorzystując „Cuda z Janem” oraz umieszczone w przestrzeniach energetycznych modlitwy Zbigniewa Jana Popko, tak by człowiek sam był dla siebie zdrowiem, radością i szczęściem… 

Zapraszam na moją stronę internetową: www.terapeuta.wlocl.pl

Pamiętaj, jestem do Twojej dyspozycji, a opłaty za konsultacje są niewielkie, pokrywające jedynie koszty mojego funkcjonowania.

 

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela