• Uzdrowiciel
IRENA CHOJNACKA Mistrz bioenergoterapii
Opis

Hej...

...Zastanawiasz się dlaczego egzystencjalne stanąłeś w miejscu i nie możesz ruszyć do przodu...? Dlaczego relacje w pracy stały się nieznośne...? Dlaczego nie potrafisz dogadać się z najbliższymi...? Dlaczego czujesz się jak rozjechany walcem drogowym...? Dlaczego mnożą się dolegliwości, złe humory i rozdrażnienie...? Dlaczego...dlaczego...? Jeśli szukasz rozwiązań i odpowiedzi, to dobrze trafiłeś. Zadzwoń lub przyjedź, a wyjaśnimy co da się wyjaśnić, podziałamy, wyczyścimy i będzie o całe niebo lepiej... Zaryzykuj, koszt niewielki, a rezultat jest zawsze.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej, jeśli chcesz nauczyć się jak sam możesz regulować czynniki wpływające na twoje życie i zdrowie... Nauczyć się jak pomóc sobie i bliskim, zapraszam na szkolenia, które nazwałam: PRAKTYCZNY KURS POPRAWY EGZYSTENCJI. 
Zajęcia odbywają się w KATOWICACH, tel kontaktowy 790 801 913 
    Kurs jest oparty na wiedzy powszechnie udostępnionej przez MISTRZA DUCHOWEGO Zbigniewa Jana POPKO, oraz na technikach przez niego przygotowanych dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie, otoczenie i siebie na lepszych i szczęśliwych ludzi.
    Umieściłam tu również własną historię, która wyjaśnia dlaczego zajęłam się tym co robię i dlaczego jestem wierna ścieżce, którą toruje dla nas Z. J. POPKO.
    Historię napisałam jak fabułę do książki, a tytuł: "O TYM, JAK PEWIEN CUD WYRZUCIŁ ŚMIERĆ NA ŚMIETNIK".
                                                                            Irena Chojnacka
 
 
 
Podaję nr konta do wpłat za usługi bioenergoterapeutyczne:
Alior Bank  91 2490 0005 0000 4004 2960 5971

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela