• Uzdrowiciel
BEATA TYMIŃSKA Czeladnik bioenergoterapii
Opis

Chciałabym przedstawić ci moją wielką pasję a jednocześnie pracę, jako bioenergoterapeuta. Już od najmłodszych chwil uwielbiałam wieczorami wpatrywać się w niebo. Z fascynacją obserwowałam gwiazdy, a także zachodzące różne zjawiska atmosferyczne na niebie. Właściwie to od dziecka interesowało mnie coś, co istnieje ponad nami. Dopiero, kiedy stałam się nastolatką zaczęłam bardziej zagłębiać się w tę tematykę. Niezwykle fascynował mnie nie tylko człowiek jak również jego psychologia, ale też to, co stoi poza nim, co jest paranormalne, metafizyczne, mistyczne, nie z tego świata. Z czasem, z biegiem lat wiedziałam już co chcę robić w swoim życiu. Z niezwykłą ciekawością zagłębiałam się w literaturę oraz filmy o tej tematyce, ukończyłam mnóstwo kursów oraz szkoleń. Z pasją, zagłębiałam się w różne poglądy, filozofie, teologię innych, uzdrowicieli i mistyków. Z czasem, poczułam, że to co robię sprawia mi ogromną radość i daje mi siłę do tego, by służyć innym ludziom.

Ponadto, wiedza, którą poznałam na szkoleniach Zbigniewa Jana Popko zmieniła całe moja życie. Mogłam między innymi uświadomić sobie kim tak naprawdę jestem, dokąd zmierzam, co zrobić, by mieć szczęśliwe życie, a także jak poznać moją życiową ścieżkę, obrać nowy cel, kierunek, co zrobić, by wieść udane życie.

Kiedy poznałam tajniki tej wiedzy, wzbudziła się we mnie ogromna chęć do pomocy innym ludziom. Dzięki nabytemu doświadczeniu mogłam wykonywać ten zawód. Ponadto, musisz wiedzieć, że cały czas się szkolę, aby móc lepiej pomagać przychodzącym do mnie klientom.

Mogę pochwalić się, że na dzień dzisiejszy jestem dyplomowanym Bioenergoterapeutą. Mimo takiego tytułu, nie spoczywam na laurach, tylko cały czas się dokształcam w tej dziedzinie. Zagłębiam się w tą tematykę zarówno praktycznie jak i teoretycznie.

Szczególnie, zapraszam Cię, gdy cierpisz na różne dolegliwości zdrowotne zarówno psychiczne jak i fizyczne, gdy zagubiłaś się i pragniesz odnaleźć swoją życiową drogę, kiedy chcesz być szczęśliwą osobą, radosną i spokojną. Jeśli nie czujesz chęci do życia i myślisz, że nic w życiu nie ma sensu. U mnie dostaniesz wsparcie, zrozumienie.

Działam poprzez kontakt osobisty, ale także na odległość.

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela