• Uzdrowiciel
KRZYSZTOF FILAPEK Czeladnik bioenergoterapii
Opis
Bardzo często jest tak, że rozwój duchowy wielu z nas nakręca na jakieś wydarzenie.
Nie inaczej było w moim przypadku. Wiele lat temu byłem świadkiem uzdrowienia i był to moment, który z pewnością przekierował moje życie na inne tory.
Wielką radość czerpię z pomocy i dawania, stale podnoszę swoje kwalifikacje doświadczając, staram się wiedzieć i czuć więcej. Na tej drodze jestem już ponad 25 lat i wciąż jest to dla mnie wielkie wyzwanie i po części pasja. Efekty mojej pracy tylko wzmacniają przekonanie, że jest to najlepsza z możliwych dróg.
Wchodzenie na coraz wyższe poziomy rozwoju duchowego pomagają mi również w działalności biznesowej jaką prowadzę. Uczciwość i wspieranie, a nie konkurencja jest dla mnie kluczem do sukcesu.
 

Na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej stworzyłem miejsce, w którym nie tylko ja czuję się dobrze. Sokole Ranczo w Biskupicach, to optymalne miejsce do regeneracji, zadbania o zdrowie, wypoczynku i coraz mocniejszy ośrodek terapeutyczny, gdzie odbywają się warsztaty, szkolenia i w którym, ja sam prowadzę terapie indywidualne bezpośrednie i na odległość. Sokole Ranczo to miejsce naznaczone niebywałą energią, która kumuluje się w Kamiennym Kręgu u podnóża rezerwatu Sokole Góry, na końcu naszej Aleii Brzóz. 

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela