• Uzdrowiciel
AGNIESZKA PLUTO-PRĄDZYŃSKA Czeladnik bioenergoterapii
Opis

JAWA I SEN

Pewnego dnia ktoś opowiedział mi swój sen, w którym ‘szłam z koszyczkiem pełnym światełek i rozdawałam je przechodzącym ludziom’. W domu rodzinnym nauczono mnie troski o innych ludzi i radości z ich sukcesów. Już od dziecka widziano we mnie łagodność i dobro, lgnęli do mnie szczególnie starsi ludzie, a moja obecność działała na nich kojąco. Różni ludzie próbowali też zniszczyć mnie w różny sposób. Przebyte ścieżki rozwoju zapełniły moją głowę ogromem teorii. Zdarzenia i życiowe zawieruchy łamały mnie i wyrywały z przestrzeni spokoju. Z czasem nauczyłam się szukać ciszy w sobie.

AZYMUT - BÓG

Jeszcze daleko mi do ideału, jakim jest niewzruszona przestrzeń wielkiej miłości Boga. Zrozumiałam jednak, że każdy z nas jest mieszkaniem Boga na Ziemi. Czy skrzywdzicie Boga? Nie. Rozumiejąc to przestajemy krzywdzić drugiego człowieka – wtedy zaczynamy wzrastać. Ważne, by na kompasie życia ustawić właściwy kurs – skierować się do wnętrza siebie, aby osiągnąć jedność z Bogiem i z ludźmi.

ŻYCIE JEST PODRÓŻĄ

Przyszła pora, by bagaż pełen zebranych doświadczeń, ludzkiej życzliwości i jej braku oraz ogrom wiedzy zdobytej w różnych obszarach życia ‘rozpakować’. Przyszedł czas, by podzielić się rozwiązaniami z innymi ludźmi.

OFERTA

Na poziomie fizycznym - uczę harmonijnego i zdrowego stylu życia dla podniesienia i utrzymania odporności organizmu (dieta pre- i probiotyczna, gimnastyka słowiańska dla kobiet, joga, spacery po lesie, masaż i morsowanie).

Na poziomie psycho-fizycznym - pomagam ludziom w odkryciu i docenianiu siebie, swego potencjału, w stawaniu się mocną, zharmonizowaną osobowością, w wychodzeniu ze schematów i ograniczeń oraz w osiąganiu sukcesów.

Na poziomie energetycznym - uczę żyć świadomie – od świadomego oddechu, przez świadomą pracę ze swoim ciałem i psychiką, aż po świadomą obecność w swoim życiu.

Na poziomie duchowym – jestem Rycerzem Światłości – jestem zmianą i drogowskazem w drodze do Boga.

Całościowo – korzystając z metody Zbigniewa Jana Popko - oczyszczam osoby i przestrzeń i podpowiadam, jak przywrócić radość życia, by dalej z Bożą Opieką wybrać optymalne rozwiązania w życiu prywatnym i w biznesie.

PS

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą i mamą, która samodzielnie wychowała troje niezwykłych i wolnych w swoich wyborach dzieci.

KONTAKT

Konsultacje w Poznaniu oraz telefonicznie po wcześniejszym umówieniu.

Sms/Tel. (48) 662 003 983

Mail: agapp@vp.pl

BLOG

https://lifespaceovh.wordpress.com/2018/02/17/jestes-cudem/

Ostatnie wpisy
uzdrowiciela